بگ فیلتر

Product

Advert details

Advert ID: 2078
Displayed: 2470
Expires: 2024-06-03 23:36:00
In categories: ماشین آلات
Price is negotiable
Contact : +982188717114 تلفن
+9821نمابر: ۸۸۷۱۷۶۷۴
Added 2018-03-16 00:36:29
Modified: 2018-03-16 00:36:29
Created by
Havasystem (10)
0.00 (0 votes)

Description

بگ فیلتر جهت جداسازی غبار از هوا یا گاز اگزاست شده تا Flow rate های متوسط.

بگ فیلتر


بگ فیلتر یا غبارگیرهای صنعتی با مکانیزم عملکرد پالس جت به منظور جداسازی غبار یا دیگر ذرات همراه هوا مورد استفاده قرار می گیرند. بگ فیلتر و بگ هاوس های ساخت هوا سیستم ایران با مکانیزم عملکرد تمام اتوماتیک قابلیت کارکرد با کلیه سیستم های ابزار دقیق را دارا بوده و همچنین امکان تطبیق این فیلترها جهت کارکرد در درجه حرارت های بالا میسر می باشد. بگ فیلترهای هوا سیستم ایران در ۳ تیپ کلی به شرح ذیل و در طیف کاملی از ظرفیت ها طراحی و ساخته می شوند. امکان تجهیز بگ فیلترها با کیسه فیلترهای خاص به جهت کارکرد در درجه حرارت های بالا و یا دیگر شرایط نامتعارف میسر می باشد.

دستگاه غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر دستگاهی است که برای جمع آوری گردوغبار ایجاد شده دریک فرایند مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه به طور خلاصه شامل محفظه هوای تمیز، محفظه تصفیه، کیسه فیلتر، محفظه هوای فشرده، شیرهای دیافراگمی و سیستم تخلیه می باشد.
یک دستگاه غبار گیر با توجه به نوع آلاینده، اندازه ذرات غبار تولید شده ودبی مورد نیاز طراحی و محاسبه می شود که این محاسبات شامل پارامترهایی مانند سطح فیلتراسیون سرعت ربایش ذرات و در نهایت قدرت مکشی که توسط فن سانتریفوژ تامین می شود، می باشد.
 
صنایعطراح و سازنده فن های سانتریفوژ و غبارگیرهای صنعتی با سابقه اجرای پروژه های متعدد در صنایع مختلف و کلیدی
جهت دریافت سابقه پروژه های اجرا شده توسط شرکت هوا سیستم ایران خواهشمند است با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

صنایع معدنی
 
هوا سیستم ایران پروژه های متعددی را در زمینه فن های سانتریفوژ ، اسکرابر و غبارگیرهای صنایع معدنی اجرا نموده است. از میان آنها می توان به اجرای پروژه EPC غبارگیرهای مجتمع مس سرچشمه ، شامل ۳ دستگاه فن سانتریفوژ و اسکرابر و کلیه سیستم های کنترلی و ابزاردقیق اشاره نمود .
فن سانتریفوژ
طراحی و ساخت فن های با طراحی و ماتریال خاص جهت کارکرد در شرایط سخت محیطی مقاوم در برابر سایش .
بگ فیلتر ، اسکرابر و سیستم های فیلتراسیون صنعتی
هوا سیستم ایران پروژ ه های مرتبط با اسکرابر ها و سیستم های غبارگیر صنعتی را به صورت Vendor ، کلید در دست و یا به صورت EPC برحسب نیاز مشتریان اجرا می نماید.
 

 
فولاد و ذوب فلزات
 
هوا سیستم ایران سابقه همکاری طولانی را با شرکت ها و پیمانکاران معادن در زمینه فولاد و ذوب فلزات دارا می باشد . این شرکت پروژه های مرتبط با فن ها و غبارگیرهای صنعتی را به صورت EPC، کلید در دست و یا در قالب Vendor (طراحی ، ساخت ، نصب) اجرا می نماید.
فن سانتریفوژ
طراحی و ساخت فن های سانتریفوژ مورد استفاده در صنایع فولاد و ذوب فلزات به صورت Heavy duty و در طیف کاملی از سایزها ، تا پروانه های به قطر بزرگتر از ۵ متر .
بگ فیلتر و اسکرابر
ارائه مشاورات ، طراحی و ساخت بگ فیلتر، بگ هاوس و اسکرابر های مورد استفاده در صنایع فولاد ، ذوب فلزات و ریخته گری ها با قابلیت ارائه سیستم های کامل اتوماسیون و کنترل ابزار دقیق مطابق با نیاز مشتریان. از میان پروژه های اجرا شده می توان به طراحی و ساخت فن های کوره های قوس الکتریکی ، فن و بگ فیلتر های کوره ها و فن های خنک کن اشاره نمود.
 

 
صنایع سیمان
 
هوا سیستم ایران یار دیرینه صنعت سیمان و دارای سابقه طولانی در تامین و بهینه سازی سیستم های فیلتراسیون (بگ فیلتر- بگ هاوس) و فن های سانتریفوژ کارخانجات سیمان می باشد.
فن سانتریفوژ
فن های سانتریفوژ ساخت هواسیستم ایران در قسمت های مختلف خطوط سیمان مورد استفاده قرار گرفته اند . این شرکت دارای سابقه چندین ساله در زمینه ساخت ID فن های کارخانجات سیمان و ساخت پروانه های Air foil می باشد ، همچنین امکان ارائه فن های با طراحی و ماتریال خاص جهت کارکرد در شرایط همراه با سایش میسر می باشد.
بگ فیلترها و غبارگیرها
بگ فیلترها و بگ هاوس ها در قسمت های مختلف خطوط سیمان همچون درایر، کلینکر ، محل های بارگیری و غیرو مورد استفاده قرار می گیرند . هواسیستم ایران طراح و سازنده بگ فیلترها و بگ هاوس های خطوط سیمان و ارائه دهنده و مشـــــــاوره در زمینه بهینه سازی و به روزرسانی این سیستم ها می باشد.
 

 
صنایع چوب، MDF و نئوپان
 
صنعت چوب یکی از قدیمی ترین مشتریان هوا سیستم ایران بوده است، این شرکت طراح، سازنده و ارائه دهنده مشاوره در زمینه فن سانتریفوژ ، بگ فیلتر و غبارگیرهای مورد استفاده در صــنعت چوب می باشد. از میان پروژه های اجرا شده می توان به طراحی و ساخت سیستم های کامل فیلتراسیون خطوط نئوپان و MDF اشاره نمود.
بگ فیلتر و سیستم های جداسازی مواد
هوا سیستم ایران سازنده بگ فیلتر ، سیکلون و مولتی سیکلون های مورد استفاده در صنایع چوب جهت De- dusting و جداسازی ذرات چوب از هوا و غیرو می باشد.
سیستم های انتقال مواد با هوا
ارائه مجموعه کامل فن و سیستم های انتقال مواد جهت انتقال چیپــــس و براده های چوب با هوا از نقطه ای به نقطه ای دیگر و یا جهت انتقال به محل های نگهداری .
 

 
صنایع غذایی
 
مفتخر هستیم که بزرگان صنایع غذایی فعال درزمینه تولید لبنیات ، شیر خشک ، آرد و نشاسته ، شکلات و مانند آنها از جمله مشتریان دیرینه ما می باشند . هوا سیستم ایران ارائه دهنده فن سانتریفوژ ، بگ فیلتر و سیکلون ها با طراحی خاص و از جنس استیل مخصوص صنایع غذایی می باشد.
فن سانتریفوژ
طراحی و ساخت فن های سانتریفوژ جهت پروسه های نظیر سیر کوله کردن هوای داغ کوره ، انتقال مواد خشک کن ها و غیره
بگ فیلتر – سیکلون
ارائه بگ فیلترها و سیستم های جداسازی مواد از هوا جهت اسپری درایرها ، خشک کن ها ، فلاش درایرها ودیگر قسمت های خطوط غذایی
 

 
صنایع پتروشیمی ، شیمیایی و شوینده ها
 
هواسیستم ایران طراح ، سازنده وارائه دهنده ، مشاوره در زمینه سیستم های ونتیلاسیون و فیلتراسیون جهت صنایع شیمیایی و پتروشیمی می باشد.
فن سانتریفوژ
طراحی و ساخت  فن های مورد استفاده در صنایع شیمیایی جهت مصارفی نظیر فن های بویلرها ، فن های مورد استفاده در سیستم های ایرلیفت ،فن های مورد استفاده دراینسینراتورها (incinerators)، سیستم های اسپری درایر و غیره . این شرکت امکان ارائه فن های باطراحی و ماتریال خاص جهت کارکرد در درجه حرارت های بالا و یا شرایط هــمراه با خوردگی را دارا مــی باشد. همچنــین امکان ارائه فــن های ضــد انفجار با طراحی و ماتــریال خاص مــورد استفاده در صنایع پتروشیمی میسر می باشد.
اسکرابرها و غبارگیرها
هواسیستم ایران دارای سابقه طولانی در زمینه اجرای پروژه های مرتبط با اسکرابر، بگ فیلتر و غبارگیرها و دیگر سیستم های فیلتراسیون صنعتی مورد استفاده در صنایع شیمیایی ، شوینده ها و خطوط تولید صابون می باشد.
 

 
صنایع شیشه و پشم شیشه
 
هوا سیستم ایران پروژه های متعددی را در صنایع شیشه و پشم شیشه در زمینه فن سانتریفوژ و بگ فیلترها اجرا نموده است. به واقع مفتخر هستیم که یکایک بزرگان صنعت شیشه از مشتریان قدیمی ما می باشند .
فن سانتریفوژ
طراحی و ساخــت فن های با طــراحی خاص جهت صــنایع شیــشه از جمــله فن های مورد استـــفاده در تامـین فشــارهای بســیار بالا جهت کــوره های کامباسشن (Combustion) و فن های خنک سازی. امکان ارائه فن های مقاوم در برابر ســایش ، خوردگی و یا جهــت کارکرد در درجه حرارت های بالا میسر می باشد.
بگ فیلتر
طراحی و ساخت بگ فیلتر ها و غبارگیرهای مورد استفاده در خطوط شیشه، پشم شیشه و پشم سنگ
درباره هوا سیستم ایران- اجرای پروژه EPC سیستم های غبارگیر (اسکرابر) مجتمع مس سرچشمه- اجرای پروژه EPC سیستم های غبارگیر (بگ فیلتر و بگ هاوس ) مجتمع فولاد مبارکه - طراحی ، ساخت  و نصب بگ هاوس شرکت آهک فولاد سنگ 
- طراحی ، ساخت و نصب بگ هاوس کارخانه پکا شیمی- طراحی ، ساخت  و نصب سیستم کامل فیلتراسیون و غبارگیر ۳ خط نئوپان - طراحی ، ساخت و نصب فن های خطوط شیر خشک و پودر آب پنیر کارخانجات پگاه - طراحی ، ساخت و نصب فن های خط رنگ شرکت خود روسازی سایپا
در طول بیش از ربع قرن فعالیت خود، شرکت هوا سیستم ایران  پروژه های متعددی را در زمینه فن های سانتریفوژ و سیستم های غبارگیر و فیلتراسیون صنعتی (نظیر بگ فیلتر، بگ هاوس ، اسکرابر و برج های جذب ) اجرا نموده است ، از این میان تعداد کثیر این پروژه ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود. Location

ایران
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه دکتر بهشتی، پلاک ۲۱۴۹، نبش کوچه راماتیا - مجتمع تجاری اداری شهاب، طبقه ۱۱، واحد ۱۱۰۱

Comments

مکمل‌مو‌ hairfinity
مکمل‌مو‌ hairfinity
2020-01-10 18:49:42آگهی فارسیProductایران
There is 10000 bottle of hairfitnty
گلابی صادراتی
گلابی صادراتی
2017-12-25 12:43:05کشاورزیProductایران
گلابی مخصوص صادرات
عایق سفید بام لوکس کالر
عایق سفید بام لوکس کالر
2019-04-28 15:35:07شیمیاییProductایران
عایق سفیدبام لوکس کالر جهت صادرات به کشور های آذرب ...
گلدان صادراتی
گلدان صادراتی
2017-12-16 23:45:16پوشاک، نساجی و لوازم جانبیProductایران
-
حمل دریایی به قطر
حمل دریایی به قطر
2018-03-23 13:55:43خدمات حمل و نقلServiceایران
حمل دریایی به قطر شرکت سلیس رود اروند ...