گلستان

Company

Advert details

Advert ID: 337
Displayed: 1347
Expires: 2024-06-04 19:16:00
In categories: مواد غذایی
Price is negotiable
Contact تلفن :00982148631000
فکس :00982144410519
Added 2017-11-08 19:16:38
Modified: 2017-11-08 19:16:38
Created by
Golestan (28)
0.00 (0 votes)

Description

تولید ، توزیع صادرات محصولات غذایی و کشاورزی

درباره گلستان
آنچه که امروز با نام مجموعه گلستان می‌شناسیم در سال‌های آغازین 1330 بنیان نهاده شد زمانی كه «سید محمد گرامی» تجارت‌خانه چای را با هدف تولید،‌ واردات، بسته‌بندی و توزیع چای بنیان نهاد. بعد از گذشت چند سال و در اول آذرماه 1340 شمسی، این مجموعه با نام شرکت گلستان به صورت سهامی خاص به ثبت رسید. با گذر زمان به موازات رشد اقتصادی ایران، گلستان نیز به طور مستمر فعالیت‌های خود را در جهت رشد و اعتلای صنعت و با هدف تهیه، تولید و بسته‌بندی بهترین محصولات غذایی در كشور گسترش داد. با چنین رویكردی در دهه 70 شمسی، شرکت گلستان، سبد محصولات خود را به بیش از 20 گروه اصلی غذایی توسعه داد و شبكه فروش و توزیع گسترده‌ و مدرنی را با بهره‌گیری از تكنولوژی روز ایجاد نمود.  در دهه 80 شمسی شرکت گلستان با هدف توسعه بیشتر و مدرن سازی سبد محصولات و گسترش ارتباطات تجاری، همكاری خود را با شركت‌های بزرگ، پرسابقه و معتبر بین‌المللی همچون توینینگز انگلستان آغاز كرد.  این تلاش و كوشش همچنان ادامه دارد و هم اكنون گلستان با بهره‌گیری از حدود بیش از دو هزار نیروی كارآزموده و بیش از 300 محصول با گستره فعالیت كشوری، منطقه‌ای و بین‌المللی در تلاش است تا همراه با تغییرات فناوری و تغییر سبک زندگی جامعه، محصولات مناسبی را به مصرف كنندگان ارائه كند. 
برخی از دستاوردهای گلستان
بررسی مداوم و سنجش روز به روز ذائقه مخاطب ایران برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مصرف کنندگان گلستان به لحاظ اقتصادی و کیفی
نوآوری و ارائه محصولاتی درجه یک برای زندگی امروز
رعایت استانداردهای جهانی در تولید
ارائه خدمات همراه با رشد و توسعه همه جانبه
اشتغال‌زایی و کارآفرینی در جامعه
رعایت حقوق مصرف‌کننده
اجرای مسئولیت‌های اجتماعی
بهره‌گيری از آخرین دستاوردهای تكنولوژی
معرفی سازمان فروش گلستان
مهمترین وجه تمایز شرکتهای ارائه کننده محصولات FMCG توانایی این گونه شرکتها در حضور سریع و به موقع در اقصی نقاط حوزه فروش محصولاتشان می باشد.  سازمان فروش گلستان با کمک بیش از یک هزار نیروی فروش مجرب و کار آزموده، محصولات خود را به یکصد هزار مشترک خرده فروش در سراسر کشور عرضه می نماید. این کادر فروش فعال، وظیفه ارائه مستمر کالاهای گلستان در سراسر کشور را بر عهده دارند و در این راه از آخرین تکنولوژی ارتباطی و اطلاعاتی جهت اخذ سفارش و ارائه خدمات و محصولات گلستان استفاده می کنند . 
 
سازمان توزیع گلستان
سازمان توزیع گلستان به کمک ناوگان توزیع مجهز و با بهره گیری از تکنولوژی روز امکان توزیع سریع کالا در محل بیش از 100،000 مشترک در اقصی نقاط ایران را فراهم آورده است.  سازمان توزیع گلستان با ظرفیت انبارش کالا در فضایی به وسعت بیش از 50 هزار مترمربع در انبارهای مرکزی، منطقه ای و شعب، که براساس استانداردهای روز به سیستم های قفس بندی، پایش ایمنی، ‌اطفای حریق و ... تجهیز گردیده اند، یک از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات انبارش کالا در ایران است.  گردش موجودی انبارهای سازمان توزیع گلستان، توسط سیستم های اطلاعاتی و فناوری های نوین، متناسب با نیازهای مشتریان تحت کنترل می باشد. برنامه ریزی سفارش کالا ها و تامین موجودی انبار توسط متخصصان و کارشناسان این شرکت به نحوی انجام می گردد که ضمن نگهداری حداقل موجودی، امکان تامین سفارش مشتریان را در کمترین زمان ممکن (24 تا 72 ساعت) فراهم آورد.  سازمان توزیع گلستان در حال حاضر کلیه خدمات لجستیک در بخش های مختلف زنجیره تامین کالا را به شرح ذیل ارائه می دهد: 
انبارش و خدمات انبار داری
برنامه ریزی تامین کالا
حمل و نقل و ارسال کالا
برنامه ریزی و کنترل توزیع
ردیابی و پیگیری کالا
مشاوره لجستیک و زنجیره تامین
بازگشایی و بسته بندی مجدد
مسئوليت های اجتماعی گلستان
كسب‌وكارها اجزای قدرتمند جامعه به شمار می‌آیند و موفق‌ترین، قابل‌احترام‌ترین و مطلوب‌ترین كسب‌وكارها آنهایی هستند كه كاری فراتر از درآمدزایی ایجاد كنند؛‌ آنهایی كه آمده‌اند تا از تجربه و امکانات شان برای حل مشكلات جامعه و محیط زندگی خود استفاده كنند.  شرکت گلستان با نگاه ویژه ای که بنیانگذار آن مرحوم حاج سید محمد گرامی، به امور خیریه و نیکوکاری داشت، همواره تلاش دارد تا شرکتی مسئول در قبال جامعه ای باشد که در آن رشد کرده است. مدیران گلستان اعتقاد دارند که ایجاد تغییرات مثبت در جامعه ای که در آن فعالیت می کنند، از وظایف اصلی آنها است. ساخت مدارس، مراکز پزشکی و خدمات درمانی، مراکز نگهداری سالمندان، مراکز نگهداری و حمایت از کودکان بی سرپرست و عقب ماندگان ذهنی، ساخت و تجهیز مراکز علمی و از همه مهم تر سرمایه گذاری عظیم و آغاز ساخت بیمارستان خیریه مهدی کلینیک در مجتمع امام خمینی که بزرگ ترین و مجهزترین بیمارستان خاورمیانه خواهد بود؛ بخشی از مسئولیت های اجتماعی گلستان محسوب می شود.
سلامت،‌ برای ایرانیان
پروژه منحصر به فرد احداث بیمارستان مهدی کلینیک با هدف ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی یکی از بزرگترین پروژه های خیریه ملی و غیرانتفاعی است که از حمایت مستقیم شرکت گلستان برخوردار است. موسسه خیریه مهدی موعود به عنوان مجری اصلی این پروژه یکی از مجموعه های خیریه‌ای است كه به وصیت مرحوم حاج سید محمد گرامی موسس و بنیان‌گذار گروه تجاری گلستان و در راستای تحقق بخشیدن به تعهد اجتماعی و دیدگاه بشر دوستانه این گروه تاسیس شده است.
موسسه نیکوکاری حضرت فاطمه الزهرا (س)
بنیان‌گذاران گلستان با هدف بشردوستی و با نیت خیرخواهانه، اقدام به حمایت از موسسات خیریه کرده‌اند تا علاوه بر ادای دین و وظیفه ملی در دستگیری از قشر كم‌توان، مصرف کنندگان کالاهای خود را نیز در این امر خیر شریک كرده باشند. تاسیس موسسه نیکوکاری حضرت فاطمه الزهرا (س) واقع در تفت یزد را می‌توان نمونه‌ای از این فعالیت‌های خیرخواهانه معرفی کرد.
آموزش کودکان
 
باور گلستان این است که تنها با تربیت نسلی آگاه و توانمند می‌توانیم فردایی بهتر داشته باشیم. این باور، گلستان را بر آن داشته تا در ساخت چندین مدرسه و موسسه آموزشی همچون مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء یزد مشارکتی فعال داشته باشد.  تاسیس چندین موسسه آموزشی در نقاط محروم و دور افتاده کشور حاصل تلاش‌های «سید محمد گرامی» و هیئت مدیره گلستان در تلاش برای ساختن ایرانی آباد و توانمند است.

Location

ایران
نشانی :تهران - بلوار اشرفی اصفهانی - خیابان شهید مخبری - پلاک 32 - شرکت گلستان

Comments

تاپ مدلدار صادراتی
تاپ مدلدار صادراتی
2017-12-22 23:30:52پوشاکProductایران
-
بهترین چرم صادراتی
بهترین چرم صادراتی
2018-03-18 16:16:59محصولات چرم و صنایع وابستهProductایران
- نوع چرم: گوسفندی - رنگ: قهوه ای سوخته ...
ست ورزشی آدیداس ویژه صادرات
ست ورزشی آدیداس ویژه صادرات
2017-12-21 15:41:54پوشاکProductایران
ست ورزشی آدیداس 2
تاپ لاکرا مینا(میکرو مدال) صادراتی
تاپ لاکرا مینا(میکرو مدال) صادراتی
2017-12-20 21:35:09پوشاکProductایران
تاپ لاکرا مینا(میکرو مدال) صادراتی ...
بادام تلخ صادراتی
بادام تلخ صادراتی
2017-12-11 00:10:41کشاورزیProductایران
بادام تلخ null براي رفع بوي بد پا و زير بغل بادام ...