حمل دریایی به قطر

Service

Advert details

Advert ID: 2292
Displayed: 3355
Expires: 2024-06-21 13:55:00
Contact تهران - خیابان قائم مقام فراهانی - بین مطهری و بهشتی - نبش کوچه عرفان - پلاک ۱۶۸ - طبقه ۲ - واحد ۲۲
تلفن تماس : (۳۰خط)٥٤٩٦٥٠٠٠ - ۰۲۱
۸۸۵۵۱۳۴۴ - ۰۲۱ و ۸۸۵۵۱۱۰۲ - ۰۲۱
فکس : ۸۸۵۵۱۳۹۵ -۰۲۱
Added 2018-03-23 13:55:43
Modified: 2018-03-23 13:55:43
Created by
Guest

Description

حمل دریایی به قطر شرکت سلیس رود اروند

حمل دریایی به 
، حمل دریایی از هند، حمل دریایی به هند، حمل دریایی، حمل زمینی، حمل هوایی، حمل ریلی، حمل دریایی به چین، حمل دریایی از چین، حمل دریایی به کره جنوبی، حمل دریایی از کره جنوبی، حمل دریایی به ژاپن، حمل دریایی از ژاپن
حمل دریایی به قطر
حمل دریایی از قطر
 
شرکت حمل و نقل دریایی سلیس رود اروند
کالاهایی که از طریق دریا حمل می‌شوند معمولاً دارای حجم زیادی بوده و به گونه ای هستند که طولانی بودن زمان تاثیری چندانی بر کیفیت و بازار آنها ندارد؛
اگرچه ممکن است که مشخصات جغرافیایی یک کشور نحوه ی جابه جایی کالا را ایجاب کند.
در ترابری دریایی بسته به دوری و نزدیکی مسیر ، نوع کالا و … از وسائل دریایی مختلفی از قبیل نفتکش ، لنج و …. استفاده می‌شود.
صنعت حمل‏ و نقل دریایی جهان بزرگترین صنعت بین‏ المللی در جهان است و بیش از ۲.۵ میلیون نفر در این صنعت مشغول به کارند. موضوع حمل ونقل دريايي به دلیل تاثیرگذاری آن بر قیمت تمام شده کالا در کشورهای در حال توسعه جایگاه والایی یافته و توجه بدان در عرصه فعلی تجارت آزاد و محیط کاملا رقابتی موجود در میان صاحبان صنایع و مواد اولیه، نقشی حیاتی یافته است.
حمل و نقل دریایی شاخه ای از حمل و نقل است که در توسعه تجارت خارجی نقش مهمی ایفا می کند. این شاخه از حمل و نقل به واسطه داشتن مزیت هایی از جمله هزینه پایین حمل کالا، پرداخت وجه در مقابل اسناد معتبر و سرعت عمل در حمل حجم بالایی از کالا، از مناسب ترین روش های حمل و نقل به شمار می آید. مزیت‏های جغرافیایی کشورمان ایران در حوزه دریایی بسیار زیاد می‌باشد. دارا بودن حدود 3000 کیلومتر خطوط ساحلی، دسترسی به دریا در شمال و جنوب کشور، دسترسی به آب‏های آزاد (اقیانوس هند)، قرارگیری کشور بر سر مسیر کریدورهای ترانزیتی شمالی- جنوبی و عملکرد ارتباط دهنده کشورهای آسیای میانه با آب‏های جنوب کشور از جمله مزیت‌های مهم جغرافیایی کشور در حوزه دریایی بشمار می رود.
شرکت کشتیرانی سلیس رود اروند به عنوان یکی از شرکت های حمل و نقل دریایی فعالیت خود را از بدو تاسیس به عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی و کشتیرانی فرواردری و ترانزیت داخلی و خارجی در تهران آغاز کرد و همچنین با احداث شعباتی در تمامی بنادر ایران (بندر عباس ، خرمشهر ، بوشهر ، بندر امام خمینی ، چابهار ، کیش و قشم ) و داشتن نماینده در تمامی گمرکات ایران ، فعالیت خود را گسترش داده است.
شرکت های کشتیرانی , حمل و نقل دریایی , حمل و نقل هوایی , حمل و نقل زمینی  , شرکت های حمل و نقل دریایی
انجام فعالیت نمایندگی کشتیرانی مستلزم اخذ مجوز فعالیت از سازمان بنادر و دریانوردی است . سازمان با توجه به قوانین و مقررات حاکم ، مقتضیات اجتماعی ، اقتصادی و کفایت یا عدم کفایت تعداد شرکت های موجود و با رعایت مفاد این آیین نامه اقدام به صدور مجوز خواهد نمود. شرکت کشتیرانی سلیس رود اروند یکی از شرکت های کشتیرانی و شرکت های حمل و نقل دریایی در ایران می باشد که فعالیت خود را از بدو تاسیس به عنوان شرکت حمل و نقل بین المللی و کشتیرانی فرواردری و ترانزیت داخلی و خارجی در تهران آغاز کرد و همچنین با احداث شعباتی در تمامی بنادر ایران (بندر عباس ، خرمشهر ، بوشهر ، بندر امام خمینی ، چابهار ، کیش و قشم ) و داشتن نماینده در تمامی گمرکات ایران ، فعالیت خود را گسترش داده است. شرکت کشتیرانی سلیس رود اروند با بکارگیری از تخصص افراد کاملا باتجربه و با سابقه کار بالا توانسته است کلیه خدمات حمل و نقل دریایی ، هوایی ، زمینی ، ریلی ، ترانزیت ، داخلی و خارجی ، NVOCC ، انبارداری ، بسته بندی ، بازرسی ، ترخیص کالا از گمرک و ... را از ایران به اقصی نقاط دنیا و بالعکس برای مشتریان خود فراهم نماید. شرکت کشتیرانی سلیس رود اروند مفتخر است بخشی از فعالیت ها ، خدمات و سرویس های خود را که می تواند خدمت مشتریان محترم ارائه دهد به شرح ذیل ارائه نماید: ۱-داشتن دفاتر در تمامی بنادر چین ۲- نمایندگی خط NVOCC (WWL) در ایران ۳- ارائه خدمات ترانزیت داخلی و خارجی توسط تیم بسیار حرفه ای در این زمینه ۴- اعلام نرخهای حمل فوق العاده مناسب و رقابتی از اقصی نقاط دنیا به ویژه از بنادر چین و خاور دور ۵-انجام حمل محموله های هوایی با داشتن سیستم پرواز به ایران و امارات در اکثر روزهای هفته ۶-حمل محموله های زمینی به وسیله کامیون دربست و گروپاژ از کلیه نقاط اروپا و آسیا به ایران و بالعکس۷-داشتن نماینده در تمامی کشورهای اروپایی برای حمل محموله های زمینی ، دریایی و هوایی ۸-صادرات و واردات مواد شیمیایی به وسیله کشتی های تانکر - ایزوتانک - فلکس تانک ۹-حمل محموله های فله توسط کشتی های فله بر از کلیه نقاط اروپا و آسیا به ایران و بالعکس ۱۰- این شرکت افتخار همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی را داراست که مختصری را جهت استحضار خدمتتان تقدیم می نماید. این شرکت همکاری با شرکت های کرمان خودرو ، رامک خودرو ، نیرو محرکه ، فولاد مبارکه اصفهان ، پردیس کشت ابزار ، پتروشیمی بافق ، پتروشیمی عسلویه ، تراکتور سازی تبریز ، نفت پارس ، نفت تهران ، رنگ الوان ، لوازم خانگی سانیو و بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی را در کارنامه کاری خود دارد.با توجه به مراتب فوق ، شرکت کشتیرانی سلیس رود اروند آمادگی خود را جهت همکاری با شما مشتریان محترم اعلام داشته و تمامی سعی خود را جهت ارائه نرخ مناسب و سرویس مطلوب بکار خواهد بست.
فهرست برترین شرکتهای کشتیرانی (شرکت های حمل و نقل دریایی)دنیا تا ژوئن ۲۰۱۵ :
در دوران تحریمها کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از لیست رده بندی موسسه تحقیقات دریایی آلفالاینر خارج شده بود، اماهم اکنون در جایگاه بیست و سوم این لیست در دنیا قرار گرفت.
موسسه تحقیقات دریایی آلفالاینر در آخرین رده بندی برترین شرکتهای کشتیرانی دنیا، برند کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را جایگزین نام HDS Lines قرار داد.
در زمان اعمال تحریمها علیه ایران، برند ایرانی در جایگاه ۲۳ این رده بندی قرار داشت اما این نام پس از لغو تحریمها، جای خود را در یکی از معتبرترین جداول رده بندی دنیا به نام IRISLGroup داد.
شرکت های کشتیرانی
براساس این لیست، شرکت کشتیرانی مرسک با دارا بودن ۵۸۳ فروند کشتی معادل ۳ میلیون و ۱۷ هزار و ۳۴۵ TEU (واحد شمارش کانتینر) همچنان در صدر برترین‌ شرکت های حمل و نقل دریایی و شرکت های کشتیرانی دنیا قرار دارد. شرکت مرسک دارای ۵۸۳ کشتی می باشد که از این تعداد ۲۶۵ فروند برای خود شرکت و ۳۱۸ فروند کشتی مابقی در اجاره این شرکت می باشد.
شرکت کشتیرانی MSC سوئیس نیز با در اختیار داشتن ۴۹۰ فروند کشتی معادل ۲ میلیون و ۶۹۱ هزار و۱۷۱ TEU در رتبه دوم این لیست می باشد و رتبه سوم این جدول به شرکت کشتیرانی CMA CGM فرانسه با بهره گیری از ۴۵۶ کشتی معادل ۵۹۵ هزار و ۴۹۲ TEU تعلق گرفته است.
این لیست همچنین از ۲۵ ژانویه تا مورخ ۹ فوریه ۲۰۱۵ شاهد تغییراتی بوده است که از این میان می توان نزول دو پله ای شرکت MOL ژاپن از رتبه ۹ به یازدهمین کشتیرانی برتر دنیا را ذکرکرد.
شرکت اورگرین تایوان در این لیست و در دوره زمانی یاد شده با یک پله صعود جایگاه چهارم برترین کشتیرانی دنیا را به خود اختصاص داده است.
از دیگر تغییرات به وجود آمده در این لیست می توان از صعود سه پله ای شرکت کشتیرانی هامبورگ سود نام برد که این شرکت را به هشتمین کشتیرانی برتر دنیا تبدیل کرد.
 
علت اصلی صعود این شرکت ادغام آن با شرکت کشتیرانی CSAV شیلی بیان شده است.

Location

ایران

Comments

صادرات سیر مغان به روسیه
صادرات سیر مغان به روسیه
2018-03-23 13:19:33کشاورزیProductایران
صادرات سیر مغان به روسیه صادرات سیر مغان به چین ...
کلاه نمدی زنانه صادراتی
کلاه نمدی زنانه صادراتی
2017-12-16 22:43:52پوشاک، نساجی و لوازم جانبیProductایران
-
صادرات فرش ماشینی دیبا به آلمان
صادرات فرش ماشینی دیبا به آلمان
2018-03-26 06:45:06فرش و قالیProductایران
فرش یادگار قهوه ای دیبا
نرم کننده موی سر فروتی اوه صادراتی
نرم کننده موی سر فروتی اوه صادراتی
2017-11-27 18:59:12شوینده هاProductایران
نرم کننده موی سر فروتی میکس دارای عصاره هلو ۲۰۰ ...
تاپ لینن طرح فیل هندی ویژه صادرات
تاپ لینن طرح فیل هندی ویژه صادرات
2017-12-20 21:37:45پوشاکProductایران
تاپ لینن طرح فیل هندی