حمل دریایی به روسیه

Service

Advert details

Advert ID: 2294
Displayed: 1876
Expires: 2024-06-21 16:07:00
Price is negotiable
Contact دفتر مرکزی : تهران، خیابان شهید مطهری، نبش خیابان لارستان، پلاک 414، طبقه 5، واحد 23
تلفن: 04 47 89 88 - +9821
فکس: 68 35 91 88 – +9821
Added 2018-03-24 17:07:53
Modified: 2018-03-24 17:07:53
Created by
Guest

Description

شرکت کشتیرانی راهیان دریای سعادت

حمل دریایی به چین
حمل دریایی از چین
حمل دریایی به قطرحمل هوایی به قطرحمل دریایی به حمل دریاییحمل زمینیحمل هواییحمل ریلیحمل دریایی به چینحمل دریایی از چینحمل دریایی به کره جنوبیحمل دریایی از کره جنوبیحمل دریایی به ژاپنحمل دریایی از ژاپن
حمل دریایی به قطر
حمل دریایی از قطر
حمل دریایی به روسیه
حمل دریایی از روسیه
حمل هوایی به روسیه
حمل هوایی از روسیه
حمل هوایی به آلمان
حمل هوایی به آلمان
حمل زمینی به آلمان
حمل زمینی از آلمان
 

 بی شک می توان کشتیرانی را یکی از بزرگترین و قدیمی ترین صنایع جهان امروز به شمار آورد که بیش از هر صنعتی بین المللی است. کشتیرانی موجب کشف جهان،شرکت کشتیرانی پیوند قاره ها، ایجاد ارتباطات اقتصادی و کوچک شدن کره زمین گردیده است.
 
تجارت جهانی به مرحله ای رسیده است که تقریبا هیچ ملتی خودکفا نیست و این برای بسیاری از ملت ها و افراد فرصت های اقتصادی زیادی را به وجود آورده است.
امروز حدود 90 درصد از تجارت جهانی توسط شرکت های کشتیرانی صورت می گیرد.
حجم کالای جا به جا شده توسط حمل دریایی در سال 2005 میلادی به رقم 7/11 بیلیون تن رسید و رشد سالانه آن در همان سال 3/8 درصد محاسبه گردید.
سال 2007 میلادی تعداد شناورهای تجاری جهان با ظرفیت ناخالص بیش از 100 بالغ بر 94936 فروند بود.
شناورهای مذکور با سن متوسط 22 سال در بیش از 150 کشور به ثبت رسیده و حدود یک میلیون دریانورد را به استخدام خود در آورده اند.
 
می توان گفت که در حال حاضر شرکت های کشتیرانی یکی از سودآورترین و کارآمدترین تجارت ها در بازار به شمار میروند اگر مشتریان به آنها اعتماد کرده و حمل کالاها و اجناس خود را با اطمینان به آنها بسپارند. این روزها ارتباط بین بنادر در سراسر دنیا به راحتی و از طریق شرکت های کشتیرانی برای حمل انواع کالاها صورت می گیرد.
 
قیمت رقابتی و پایین – امنیت بالا – حمل و نقل راحت و مناسب  و تحویل به موقع حداقل مزایایی است که یک شرکت کشتیرانی می تواند به مشتریان خود ارائه دهد.
 
هر چند که شرکت کشتیرانی راهیان دریای سعادت در سال 2012 شروع به کار کرد اما توانست در مدت زمان کوتاهی به سرعت رشد کرده و جایگاه مناسبی در میان شرکت های کشتیرانی پیدا کند.
 
راهیان دریای سعادت که به عنوان یک شرکت بین المللی کشتیرانی در ایران فعایت می کند بهترین خدمات را به همراه  رقابتی ترین قیمت ها در حمل و نقل هوایی؛ زمینی و دریایی برای کشورهایی از جمله هند – دبی – چین – اسپانیا – آلمان  و هلند برای مشتریان خود فراهم می کند.
 
تیم حرفه ای و شایسته شرکت کشتیرانی و حمل و نقل دریایی راهیان دریای سعادت به خاطر همکاری با سازمان ها و شرکت های حمل و نقل بین المللی قادرست نیازهای مشتریان خود را برطرف نماید. این بدان معناست که تحویل به موقع و ارائه سرویس مطلوب به مشتریان برای آنها از اولویت بیشتری برخوردار است.
 
ما به عنوان یک شرکت کشتیرانی بین المللی به خوبی آگاه هستیم که مشتریان باید با آسودگی خاطر محموله های خود را برای حمل به ما بسپارند. شاید لازم باشد شما برای حمل محموله های خود با یک شرکت کشتیرانی تماس بگیرید و آنها بسته به نوع درخواستتان به شما جواب خواهند داد. کارشناسان و  متخصصان شرکت کشتیرانی راهیان دریای سعادت آماده مشاوره و راهنمایی به شما مشتریان می باشند.
 
در ضمن شما می توانید متناسب با بودجه خود از یک شرکت کشتیرانی مثل راهیان دریای سعادت برای حمل کالاهای خود کمک بگیرید.
 

به جا به جایی مردم، کالا یا هر چیز دیگری به / از یک محل به محل دیگر به شیوهای گوناگون (هوایی، زمینی، دریایی، و غیره) حمل و نقل گفته می شود.
 
حمل و نقل به علت ضرورت توسعه تجارت میان مردم، نقش مهم و ضروری در اقتصاد و مبادلات امروزی در سراسر جهان ایفا می کند.
 
استراتژی و موقعیت کلیدی ایران در خاورمیانه باعث گردیده است تا صادرات و واردات زیادی به اقصی نقاط دنیا انجام دهد و دولت برای اینکه وارد بازار جهانی شود تاکتیکی را در جهت توسعه روابط تجاری با تمام کشورها بکار برده است. سیستم حمل و نقل دریایی یکی از همین تاکتیک های خاص به حساب می آید.
 
شرکت کشتیرانی راهیان دریای سعادت توانسته امتیازات متعددی را به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه حمل و نقل دریایی بدست آورد و خود را عضو FIATA – PPL – FNC و WAA قرار دهد.
 
شرکت کشتیرانی راهیان دریای سعادت تسهیلاتی را برای مشتریان خود درنظر گرفته است تا بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر از سیستم حمل و نقل دریایی برای حمل کالاهای خود استفاده نمایند.

شرکت کشتیرانی راهیان دریای سعادت فعالیت خود را از بدو تأسیس به عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی و فورواردری چند منظوره در تهران آغاز کرد و توانست با ایجاد شعباتی در بندر عباس، بندر امام خمینی، بوشهر و خرمشهر دامنه فعالیت خود را گسترش دهد.
شرکت کشتیرانی راهیان دریای سعادت با بکارگیری از تجربه و تخصص افراد مستعد و توانمند خود توانسته است کلیه خدمات حمل و نقل دریائی، هوائی، زمینی، ریلی، ترانزیت، NVOCC، انبارداری،بسته بندی، بازرسی، ترخیص کالا از گمرک، بیمه و ........  را از ایران به اقصی نقاط دنیا و بالعکس برای مشتریان خود فراهم نماید.
ایجاد همکاری مستمر و پایدار با مشتریان بواسطه ارائه خدمات مناسب و نرخ رقابتی از اهداف اصلی شرکت کشتیرانی راهیان دریای سعادت می باشد.
 
دفتر مرکزی : تهران، خیابان شهید مطهری، نبش خیابان لارستان، پلاک 414، طبقه 5، واحد 23
تلفن: 04 47 89 88 - +9821
 
فکس: 68 35 91 88 – +9821


 

Location

ایران

Comments

منقل و سینی صادراتی
منقل و سینی صادراتی
2017-12-18 21:39:03پوشاک، نساجی و لوازم جانبیProductایران6000000 $
-
مانتو سفیدو مشکی طرحدار صادراتی
مانتو سفیدو مشکی طرحدار صادراتی
2017-12-20 22:06:41پوشاکProductایران
-
فروش معجون
فروش معجون
2020-11-29 02:21:18مواد غذاییIran
تهیه شده از
سویشرت پاییزی دو جیب صادراتی
سویشرت پاییزی دو جیب صادراتی
2017-12-23 13:17:43پوشاکProductایران
سویشرت پاییزی دو جیب
شامپو ویتامینه خانواده مخصوص موهای معمولی جهت صادرات
شامپو ویتامینه خانواده مخصوص موهای معمولی جهت صادرات
2017-11-27 16:09:02شوینده هاProductایران
شامپو ویتامینه خانواده مخصوص موهای معمولی حاوی وی ...